Sarjatilanne

Tulevat pelit

PVM Paikka Koti Vieras
Pe 18.10 18.30 Otahalli Espoo Indians Steelers
La 02.11 18.00 Sipoon Areena ÅIF Indians
Pe 15.11 18.30 Jyväskylän monitoimitalo Happee Indians
Pe 22.11 18.30 Otahalli Espoo Indians Tiikerit
Su 24.11 17.00 Otahalli Espoo Indians OLS
Su 01.12 17.00 Suurhalli Areena LASB Indians
To 05.12 18.30 Otahalli Espoo Indians EräViikingit
Pe 13.12 18.30 Otahalli Espoo Indians Classic
La 14.12 18.30 Kupittaan palloiluhalli TPS Indians
Pe 20.12 18.30 Otahalli Espoo Indians Oilers
La 28.12 14.00 Kuopiohalli Welhot Indians
Su 29.12 17.00 Seinäjoki Areena SPV Indians
Pe 10.01 18.30 Otahalli Espoo Indians Nokian KrP
Su 12.01 18.00 Kastellin monitoimitalo Oulu OLS Indians
To 16.01 18.30 Elenia Areena Steelers Indians
Pe 17.01 18.30 Otahalli Espoo Indians ÅIF
Ke 29.01 18.30 Energia Areena Vantaa EräViikingit Indians
Pe 07.02 18.30 Tapiolan Urheiluhalli Oilers Indians
Pe 14.02 18.30 Otahalli Espoo Indians LASB
La 22.02 18.00 Tikkurilan Urheilutalo Vantaa Tiikerit Indians
La 29.02 17.00 Otahalli Espoo Indians Happee

Pelatut pelit

PVM Paikka Koti Vieras Tulos
Su 29.09 17.00 Otahalli Indians Welhot 10 - 4
Pe 27.09 18.30 Otahalli Indians TPS 6 - 2
Ma 23.09 18.30 Tampere Areena Classic Indians 5 - 3
La 16.03 17.00 Tampere Areena Classic Indians 7 - 6
To 14.03 18.30 Otahalli Espoo Indians Classic 7 - 6
Ti 12.03 18.30 Tampere Areena Classic Indians 10 - 2
Su 10.03 17.00 Otahalli Espoo Indians Classic 3 - 10
Pe 08.03 18.30 Tampere Areena Classic Indians 10 - 5
La 02.03 17.00 Otahalli Espoo Indians Steelers 4 - 2
Pe 22.02 18.30 Energia Areena Vantaa EräViikingit Indians 5 - 7
Ke 13.02 18.30 Jyväskylän monitoimitalo Happee Indians 4 - 8
Pe 01.02 19.00 Metro Arena Espoo Oilers Indians 8 - 5
Su 27.01 17.00 Kuopiohalli Welhot Indians 2 - 5
La 26.01 17.00 Porin Urheilutalo Karhut Indians 3 - 7
Ke 23.01 18.30 Otahalli Espoo Indians Classic 2 - 10
Pe 18.01 18.30 Otahalli Espoo Indians Koovee 9 - 5
La 12.01 18.00 Kastellin monitoimitalo Oulu OLS Indians 3 - 5
Pe 11.01 18.30 Otahalli Espoo Indians TPS 6 - 7
Su 30.12 17.00 Raholan lk Nokian KrP Indians 5 - 4
Pe 21.12 18.30 Otahalli Espoo Indians Oilers 7 - 6
Su 16.12 16.00 Suurhalli Areena LASB Indians 9 - 4
Pe 14.12 18.30 Otahalli Espoo Indians SPV 9 - 11
Pe 16.11 18.30 Otahalli Espoo Indians EräViikingit 5 - 7
La 10.11 18.00 Otahalli Espoo Indians Welhot 3 - 4
Pe 09.11 18.30 Otahalli Espoo Indians Happee 8 - 9
La 03.11 17.00 Elenia Areena Steelers Indians 2 - 6
Pe 02.11 18.30 Otahalli Espoo Indians Nokian KrP 7 - 10
Su 14.10 17.00 Otahalli Espoo Indians OLS 9 - 4
Pe 12.10 18.30 Otahalli Espoo Indians LASB 5 - 2
Ke 10.10 18.30 Kupittaan palloiluhalli TPS Indians 4 - 3
Ti 02.10 18.30 Tampere Areena Classic Indians 8 - 5
Pe 28.09 18.30 Otahalli Espoo Indians Karhut 10 - 5
Ma 24.09 18.30 AutoCenter Areena Koovee Indians 3 - 5
Su 16.09 17.00 Seinäjoen Urheilutalo SPV Indians 7 - 4