Sarjatilanne

Tulevat pelit

PVM Paikka Koti Vieras
Su 11.12 15.00 Kupittaan palloiluhalli FBC Turku Indians
Pe 16.12 18.30 Otahalli Espoo Indians Oilers
Pe 16.12 18.30 Otahalli Espoo Indians Oilers
Pe 16.12 19.00 Otahalli Espoo Indians Oilers
Su 18.12 15.00 Kastellin monitoimitalo Oulu OLS Indians
Ke 21.12 18.30 Kupittaan palloiluhalli TPS Indians
Ke 04.01 18.30 Otahalli Espoo Indians TPS
La 14.01 17.00 Nurmon Liikuntahalli Seinäjoki Jymy Indians
Su 15.01 17.00 Seinäjoen Urheilutalo SPV Indians
Pe 27.01 18.30 Otahalli Espoo Indians EräViikingit
Su 29.01 16.00 Lahti Energia Areena LASB Indians
To 02.02 18.30 Ideapark Bläk Boks Classic Indians
La 04.02 18.00 Otahalli Espoo Indians Jymy
Pe 10.02 18.30 Otahalli Espoo Indians FBC Turku
Pe 17.02 18.30 Tapiolan Urheiluhalli Oilers Indians
La 18.02 18.00 Otahalli Espoo Indians Nokian KrP
La 25.02 17.00 Ideapark Bläk Boks Classic Indians
Su 26.02 17.00 Seinäjoen Urheilutalo SPV Indians
La 04.03 18.00 Otahalli Espoo Indians OLS
La 11.03 17.00 Jyväskylän monitoimitalo Happee Indians

Pelatut pelit

PVM Paikka Koti Vieras Tulos
Su 04.12 16.00 Lahti Energia Areena LASB Indians 5 - 7
Pe 02.12 18.30 Otahalli Indians EräViikingit 9 - 3
To 24.11 18.30 Otahalli Indians Happee 4 - 5
Pe 18.11 18.30 Otahalli Indians SPV 6 - 5
Ke 16.11 18.30 Otahalli Indians Nokian KrP 9 - 5
Su 23.10 17.00 Otahalli Indians Jymy 6 - 7
Pe 21.10 18.30 Otahalli Indians TPS 5 - 7
Pe 14.10 18.30 Tapiolan UH Oilers Indians 10 - 1
La 08.10 18.00 Otahalli Indians OLS 4 - 3
Pe 07.10 18.30 Otahalli Indians Classic 3 - 6
La 01.10 18.00 Otahalli Indians FBC Turku 7 - 3
Pe 30.09 18.30 Otahalli Indians LASB 5 - 6
La 24.09 18.30 Urhea-halli EräViikingit Indians 5 - 13
Su 18.09 15.00 Jyväskylän monitoimitalo Happee Indians 3 - 2
Pe 16.09 18.30 Raholan lk Nokian KrP Indians 4 - 7
To 28.04 18.30 Tapiolan Urheiluhalli Oilers Indians 6 - 3
Pe 25.03 18.30 Otahalli Indians Oilers 3 - 5
Ti 22.03 18.30 Tapiolan Urheiluhalli Oilers Indians 4 - 5
Su 20.03 17.30 Otahalli Indians Oilers 4 - 9
Pe 18.03 18.30 Tapiolan Urheiluhalli Oilers Indians 2 - 0
Pe 11.03 18.30 Otahalli Indians OLS 7 - 5
Su 06.03 17.00 Otahalli Indians Jymy 5 - 4
La 05.03 17.00 Tapiolan UH Oilers Indians 8 - 4
Ti 01.03 18.30 Energia Areena EräViikingit Indians 4 - 7
Pe 25.02 18.30 Otahalli Indians Happee 5 - 8
La 19.02 18.00 Otahalli Indians Karhut 11 - 1
Pe 11.02 18.30 Otahalli Indians SPV 5 - 6
Su 06.02 17.00 Suurhalli Areena LASB Indians 5 - 7
Ti 01.02 18.30 Ideapark Bläk Boks Classic Indians 5 - 4
Pe 21.01 18.30 Otahalli Indians Tiikerit 6 - 1
Ke 19.01 18.30 Raholan lk Nokian KrP Indians 11 - 4
Su 02.01 17.00 Otahalli Indians TPS 3 - 6
Su 19.12 17.00 Loimua Areena Steelers Indians 1 - 7
Pe 17.12 18.30 Metro Areena Indians Oilers 4 - 5
Pe 17.12 18.30 Metro Arena Indians Oilers 4 - 5
Pe 19.11 18.30 Otahalli Indians EräViikingit 6 - 3
Su 14.11 17.00 Nurmohalli Jymy Indians 5 - 6
Pe 12.11 18.30 Otahalli Indians LASB 8 - 1
La 06.11 18.30 Jyväskylän monitoimitalo Happee Indians 6 - 5
La 06.11 18.30 Jyväskylän Monitoimitalo Happee Indians 6 - 5
Su 24.10 17.00 Seinäjoen Urheilutalo SPV Indians 4 - 6
La 23.10 15.00 Kastellin Monitoimitalo OLS Indians 3 - 8
La 23.10 15.00 Kastelli OLS Indians 3 - 8
Su 10.10 17.00 Otahalli Indians Steelers 6 - 4
Pe 08.10 18.30 Otahalli Indians Nokian KrP 3 - 4
Su 03.10 17.00 Porin UT Karhut Indians 4 - 11
Su 03.10 17.00 Porin Urheilutalo Karhut Indians 4 - 11
Pe 01.10 18.30 Otahalli Indians Classic 2 - 8
Ke 22.09 18.30 Kupittaan ph TPS Indians 5 - 8
Su 19.09 17.00 Trio Sport Center Tiikerit Indians 3 - 4