web counter
Goldheader

1992

Mainsponsor

YHTEYSHENKILÖ

WESTEND INDIANS
KUMPPANIT
  • B_asics_sb
  • B_jadberg_sb
  • B_maxim_sb
  • B_icareus_sb
  • B_kisakallio_sb
  • B_otahalli_sb
  • B_vikingline_sb
  • B_aberginlinja_sb
  • B_marjatolvanen_sb
  • B_unisport_sb
  • B_intersport_sb
  • B_ramirent_sb
  • Grano_logo_yellow_large_rgb
  • Espoo_yht_siv_painike_kelt
  • Laitinen_logo_westindians
  • Logo-oxdog
  • Painokelpoinen_vipevents_musta_logo_5_
  • Wunderkraut-logo-rgb
  • Rantalainen_vaaka_rgb
  • Palkintotukku_logo
  • Ilotulitus_valk
  • Verkkokumppani_250x150
  • Vista_valkea_ilman_taustaa
  • Kannatamme_reilua_kauppaa_cmyk_valk_tausta
  • Ksm_aurora
  • Salming_footwear_valkoinen

Ottelut

Westend Indians > Joukkueet > Miehet Edustus

MIEHET EDUSTUS

Harjoitusottelut

Pvm Klo Paikka Koti Vieras Tulos
04.08.16 18:15 Mosahalli EräViikingit Miehet Edustus 6 - 7
12.08.16 18:15 Arena Center Myllypuro Miehet Edustus SalBa 9 - 6
20.08.16 16:30 Tapiolan Urheilutalo Miehet Edustus TPS 7 - 2
21.08.16 16:30 Tapiolan Urheilutalo Miehet Edustus HIFK 13 - 5
25.08.16 18:45 Tapiolan Urheilutalo Miehet Edustus Oilers 5 - 5
30.08.16 18:15 Arena Center Ruskeasuo M-Team Miehet Edustus 3 - 11

Salibandyliiga 2016–2017

Pvm Klo Paikka Koti Vieras Tulos
17.09.16 17:00 Pasilan Urheiluhalli M-Team Miehet Edustus 1 - 5
23.09.16 18:30 Otahalli Miehet Edustus SalBa 6 - 2
30.09.16 18:30 Otahalli Miehet Edustus Oilers 5 - 2
05.10.16 18:30 Otahalli Miehet Edustus Koovee 6 - 0
10.10.16 18:30 Raholan liikuntakeskus Nokian KrP Miehet Edustus 4 - 6
19.10.16 18:30 Energia Areena Vantaa EräViikingit Miehet Edustus 11 - 1
28.10.16 18:30 Otahalli Miehet Edustus Happee 4 - 6
30.10.16 18:00 Lahden Suurhalli LASB Miehet Edustus 3 - 4
11.11.16 18:30 Otahalli Miehet Edustus TPS 3 - 5
12.11.16 12:13 Tampere Areena Classic Miehet Edustus 4 - 3
19.11.16 17:00 Metro Areena Oilers Miehet Edustus 8 - 4
20.11.16 17:00 Seinäjoen Urheilutalo SPV Miehet Edustus 8 - 4
17.12.16 18:30 Otahalli Miehet Edustus OLS 3 - 5
21.12.16 17:00 Otahalli Miehet Edustus Steelers 4 - 5
08.01.17 17:00 Rauman Kauppaoppilaitos SalBa Miehet Edustus 4 - 10
13.01.17 18:30 Otahalli Miehet Edustus Classic 5 - 8
20.01.17 18:30 Otahalli Miehet Edustus Nokian KrP 6 - 3
27.01.17 18:30 Otahalli Miehet Edustus M-Team 4 - 3
08.02.17 18:30 Otahalli Miehet Edustus EräViikingit 7 - 13
09.02.17 18:30 Elenia Areena Steelers Miehet Edustus 8 - 5
17.02.17 18:30 Otahalli Miehet Edustus LASB 5 - 4
19.02.17 15:30 Otahalli Miehet Edustus SPV 3 - 4
24.02.17 18:30 Jyväskylän monitoimitalo Happee Miehet Edustus 5 - 4
26.02.17 16:00 Tesoman palloiluhalli Koovee Miehet Edustus 3 - 4
06.03.17 18:30 Marli Areena TPS Miehet Edustus 4 - 4 ja.
08.03.17 18:30 Kastellin monitoimitalo Oulu OLS Miehet Edustus 8 - 5

Playoffs 2016-2017

Pvm Klo Paikka Koti Vieras Tulos
15.03.17 18:30 Tampere Areena Classic Miehet Edustus 8 - 9
17.03.17 18:30 Otahalli Miehet Edustus Classic 6 - 7
19.03.17 18:00 Tampere Areena Classic Miehet Edustus 9 - 4
22.03.17 18:30 Otahalli Miehet Edustus Classic 4 - 7
25.03.17 16:30 Tampere Areena Classic Miehet Edustus 5 - 1
Contacttribe2
MIEHET EDUSTUS
KUMPPANIT
  • Verkkokumppani_250x150
  • Kannatamme_reilua_kauppaa_cmyk_valk_tausta
  • Bob_bangs3
Wibanner1 Wibanner2 Wibanner3 Wibanner4 Wibanner5

KIRJAUDU HEIMOON



×

VAIHDA SALASANASI


×

TILAA UUTISKIRJE


×

RYHMÄTOIVEKYSELY


Tietoja (tähdellä merkityt pakollisia)

Kertokaa toiveistanne meille, niin ehdotamme teille sopivia ryhmävaihtoehtoja.

×
Bannerit_100x266_animated_indians_liity_heimoon Banneri_100x266_animated_indians_kesaleiri Bannerit_100x266_animated_indians_liity_heimoon

WESTEND INDIANS © 1992-2016